اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان منتشر شد.

به اطلاع داوطلبان گرامی اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان می رساند؛ آزمون در روز پنج شنبه ۱۷ خردا د ماه ۱۴۰۳ برگزار می شود، لذا داوطلبان می توانند، جهت دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه نموده و نسبت به چاپ آن اقدام نمایند.

ضمناً چنانچه هر یک از داوطلبان به د لیل در اختیا ر نداشتن کد رهگیری مورد نیاز، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نمی شوند، با مراجعه به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش " بازیابی کد رهگیری" با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه خود ( شماره تلفن زمان ثبت نام) نسبت به بازیا بی کد رهگیری اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند :

در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری، می توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند .

همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و ... باشد، ضروری است در روز چهارشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۹ ا لی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس 4*3 ( در صورتی که عکس ایراد دارد) به نمایندۀ مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در نزدیک ترین باجه رفع نقص، که آدرس آن در ذیل این اطلاعیه ذکر شده است، مراجعه نمایند .

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل، به عنوان تذکّر جدی به داوطلبان توصیه می شود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری نمایند، بدیهی است عدم توجه به این موضوع، تخلّف بوده و با متخلّفین برابر مقررات برخورد خواهد شد .

گفتنی است؛ آدرس باجه رفع نقص در استان یزد به شرح ذیل می باشد :

 یزد- بلوار ۱۷ شهریور- بلوار ولیعصر(عج) ( ۵۲ متری امامشهر)- نبش کوچه شماره ۲- مرکز آموزش شماره ۴ جهاد دانشگاهی یزد - شماره تلفن ۳۵۲۵۴۱۱۹ - 035

کد خبر 109263

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد