نشست مدیران‌کل بهزیستی و شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

این نشست با حضور بهزاد شهبازی مدیرکل و مظفری‌راد معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی و محمد مرادی مدیرکل شرکت توزیع نیروی برق استان و همچنین تیموری معاون منابع انسانی، علی‌رضاپوری مدیر دفتر مهندسی_و_نظارت و اسدی کارشناس امور مهندسی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه؛ موضوع اصلی این نشست رفع نواقص طرح مسکن ۱۶۰ واحدی شهرستان هرسین بود که در این راستا، مقرر شد کاستی‌های روشنایی معابر، برق بلوک‌ها و واحدها، نصب کنتور و انشعابات، تیرهای برق، و برق کل این مجتمع برطرف و تا قبل از یازدهم مهرماه تمام نقایص احتمالی رفع شده و پروژه آماده‌ی افتتاح گردد.

مرادی عملکرد بهزیستی در این طرح را قابل تحسین دانست و برای هم‌افزایی و همکاری بیشتر اعلام آمادگی کرد و همچنین در خلال مباحث، از کاهش مصرف برق در استان ابراز خرسندی کرد اما افزود که همچنان باید صرفه‌جویی ملاک مصرف مشترکین باشد.

شهبازی نیز ضمن قدردانی از همکاری‌های این شرکت گفت: با توجه به اینکه در حدود نود درصد از سرقت‌های خُرد استان توسط معتادین متجاهر صورت می‌پذیرد، طرح جامع جمع‌آوری این بزهکاران که در دستورکار بهزیستی است، می‌تواند کمک بزرگی باشد به شرکت توزیع برق و همچنین سایر دستگاه‌های استان جهت کاهش خسارات و حفظ منابع، که بهزیستی به صورت جدی پیگیر آن است. 

در حاشیه این نشست مقرر گردید کارشناسان مناسب‌سازی بهزیستی استان تجربیات خود را در اختیار شرکت توزیع نیروی برق قرار داده تا ساختمان‌های این شرکت جهت تردد معلولین مجهز به مناسب‌سازی فضای فیزیکی شوند.


 برای پیوستن به کانال اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیام‌رسان ایتا، اینجا را لمس کنید

کد خبر 89978

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد