دومین نشست ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی شهرستان اسلام‌آبادغرب در سال ۱۴۰۲

دومین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی شهرستان اسلام‌آبادغرب با حضور معاون برنامه‌ریزی فرماندار و کارکنان سایر ادارات به دبیری اداره بهزیستی در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه؛ مصوبات ذیل در این نشست به تصویب اعضاء رسید؛ 
۱- مقرر گردید شهرداری نسبت به تعبیه یک چشمه توالت فرنگی در پارک ولایت واقع در کمربندی و یک چشمه توالت فرنگی در میدان امام حسین جنب پمپ بنزین محمودی‌زاده بر اساس ویرایش سوم ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری اقدام نماید. 
۲- با عنایت به بند ۱۲ مصوبات بیست و چهارمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری کشور و با توجه به اینکه شهرداری پارک رکسانا میناشی را به عنوان الگو جهت استفاده افراد دارای معلولیت و سالمندان انتخاب نمونده، مقرر گردید شهرداری نسبت به مناسب‌سازی این پارک بر اساس ویرایش سوم ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری اقدام نماید. 
۳- با توجه به بازدید کارشناس دبیرخانه مناسب‌سازی از ساختمان مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی آقای محمد حسن پروین که در حال ساخت می‌باشد مقرر گردید نسبت به مناسب‌سازی (ورودی نمازخانه، رستوران و پارکینگ و سرویس توالت فرنگی) بر اساس ویرایش سوم ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری اقدام نماید. 
۴- با توجه به اینکه پایگاه سلامت ضمیمه مرکز حمیل که در حال احداث می‌باشد، مقرر گردید کلیه استانداردهای دسترس‌پذیری مناسب‌سازی از جمله ورودی ساختمان، ورودی اصلی ساختمان با اجرای سطح شیب‌دار، نصب میله‌ دستگرد در طرفین آن و نصب سرویس توالت فرنگی اقدام نماید.


برای پیوستن به کانال اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیام‌رسان ایتا، اینجا را لمس کنید

کد خبر 89850

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد