بررسی تخصصی مستندات فرآیند شکل‌گیری و فعالیت ۴ گروه همیار شهرستان کرمانشاه 

در دفتر امور خانواده و بانوان معاونت اموراجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه، به منظور تصمیم‌گیری در خصوص نحوه توزیع اعتبار ابلاغی از ستاد بهزیستی کشور، بررسی تخصصی مستندات فرآیند شکل‌گیری و فعالیت ۴ گروه همیار شهرستان کرمانشاه انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه؛ در این نشست که با حضور مسئول امور اجتماعی و کارشناس شهرستان کرمانشاه و همچنین ۴ مرکز مثبت زندگی دارای گروه همیار تشکیل شد، کرم‌خـانی کارشناس‌مسئول دفتر زنان پس از شنیدن توضیحات مددکاران مجری گروه‌های همیار، نکته نظرات تخصصی و حرفه‌ای پیرامون نحوه شکل‌گیری صحیح گروه‌ها برای رسیدن به پویایی، احساس تعلق و پایداری گروه‌ها و همچنین نیازهای آموزشی اعضای گروه را مطرح کرد.
لازم به ذکر است که یکی از راه‌های توسعه استعدادهای فردی، کشف لیاقت‌ها و شایستگی‌ها، ایجاد تعهد و مسئولیت‌پذیری ِفردی و اجتماعی، بهبود مناسبت و کاهش تنش‌های بین فردی، افزایش تاب‌آوری، فعالیت‌های گروهی است. 
اعضای گروه‌ با یک هدف مشترک از طریق تشریک مساعی و تفاهم، ضمن فعالیت‌های اقتصادی و کسب درآمد تجربیات زیسته‌ی خود را با سایر اعضاء به اشتراک می‌گذارند که این موضوع منجر به ارتقاء سطح توانمندی فردی اعضاء در حوزه‌های مختلف زندگی آنان خواهد شد.


برای پیوستن به کانال اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیام‌رسان ایتا، اینجا را لمس کنید

کد خبر 89651

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد