شورای سالمندان ایلام رتبه نخست کشور را کسب کرد

مسئول دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل بهزیستی ایلام گفت: شورای سالمندان این اداره کل بر اساس شاخص‌های اختصاصی و نظام نامه نظارتی در شش ماهه دوم سال گذشته رتبه‌ عالی و نخست کشور را کسب کرد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی بهزیستی ایلام، به گفته مجید صابری، این موفقیت بر اساس شاخص‌های اختصاصی و نظام نامه نظارتی ستاد بر استان انجام و این حوزه با کسب امتیاز 99  از مجموع 100 امتیاز موفق به کسب رتبه عالی بین ادارات بهزیستی کشور شد.

وی یادآور شد: پیش از این نیز دبیرخانه بیمه و درمان مددجویان با کسب امتیاز 19/25 از مجموع 20امتیاز، "آموزش، پژوهش و ساختار سازمانی" با کسب امتیاز 100، "معاونت توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد" با کسب امتیاز 95/78 و "روابط عمومی" با کسب امتیاز 100  در مجموع از 100 امتیاز بر اساس شاخص‌های اختصاصی و نظام نامه نظارتی در شش ماهه دوم سال گذشته موفق به کسب رتبه عالی بین ادارات بهزیستی در کشور شدند.

صابری یادآور شد: این ارزیابی هر شش ماه یکبار توسط دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان بهزیستی کشور از واحدها و حوزه های مختلف ادارات بهزیستی استان های کشور انجام و نتایج آن به ادارات بهزیستی هر استان اعلام می شود.

کد خبر 87612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد