ملارد| سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد از فعالیت ۴ مرکز مشاوره در این شهرستان خبر داد

داود فهیم راد سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد گفت: در حال حاضر ۴ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی به منظور کنترل و کاهش آسیب با بیش از ۱۰ نفر کارشناس و متخصص در این شهرستان مشغول ارائه خدمات می باشند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، فهیم راد ضمن تشریح اقدامات این مراکز گفت: در کنار فعالیت های عادی این مراکز که در مواردی مانند: مشاوره زوجین، کودک، اعتیاد و... بوده، طرح هایی نیز از سوی اداره به آنها محول می شود.

وی افزود: اجرای طرح هایی چون آموزش پیشگیری از خودکشی، غربالگری اضطراب، طرح تحکیم خانواده، طرح پیش از طلاق و بسیاری دیگری از جمله مواردی است که از سوی معاونت پیشگیری به منظور آگاهسازی و پیشگیری از آسیب به این مراکز واگذار شده تا مراکز با اجرای کارگاههای آموزشی و پیگیری های دیگر موارد مدنظر سازمان را اجرایی و نتیجه مطلوب را کسب کنند.

ملارد| سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد از فعالیت ۴ مرکز مشاوره در این شهرستان خبر داد

داود فهیم راد با اشاره به اهمیت حفظ و نگهداری از سلامت روان افراد جامعه گفت: امروزه وجود مراکز مشاوره و راهنمایی به عنوان یک موضوع ضروری در دنیا مطرح بوده و این ضرورت با پیشرفت فن آوری و گوناگونی علوم و فنون اهمیت دوچندانی یافته است.

او افزود: مراجعین محترم می توانند در صورت هرگونه سوال با شماره تماس: ۰۲۱۶۵۱۰۹۳۵۳ معاونت پیشگیری بهزیستی شهرستان ملارد تماس حاصل کنند.

کد خبر 79268

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد