ارائه خدمات روانشناختی اجتماعی به آسیب دیدگان حادثه حرم شاهچراغ(ع)

مدیرکل بهزیستی فارس از ارائه خدمات روانشناختی اجتماعی به آسیب دیدگان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) خبر داد.

محمدرضا هوشیار عصر جمعه ۶ آبان در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع)، بیان کرد: در پی بروز این حادثه تعدادی از کودکان به شهادت رسیدند ومصدوم شدند.

او ادامه داد: آرتین سرایداران، یک کودک ٥ ساله در این حادثه سه نفر از اعضای خانواده خود را از دست داد و با بستری شدن در بیمارستان نمازی، به اتفاق معاونین اداره کل بهزیستی فارس از وی عیادت کردیم.

مدیرکل بهزیستی فارس افزود: آرتین یک خواهر ٢٠ ساله دارد که در حال حاضر در تهران ساکن است و اعلام کرده که سرپرستی برادرش را به عهده خواهد گرفت.

هوشیار با بیان اینکه با خانواده او در خصوص وضعیت نگهداری آرتین صحبت کردیم، عنوان کرد: تیم مددکاری و روانشناسی بهزیستی فارس با آرتین و خواهرش در ارتباط است.

او همچنین با بیان ابنکه از آنجا که یکی از مباحث سازمان بهزیستی فارس ارائه خدمات روانشناختی است، به خدمات تیم محب که ارائه دهنده خدمات و حمایت های روانشناختی در بحران‌هاست اشاره و اعلام کرد: خدمات روانشناختی بهزیستی استان به آسیب دیدگان این حادثه ادامه دارد.

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: رامتین اسلامی، کودک دو ساله از دیگر مصدومان این حادثه است که از ناحیه روده دچار آسیب شده و در بخش ویژه بستری است.تیم محب
متشکل از ٩ روانشناس از امروز در بیمارستان‌های شهید رجایی، نمازی و مسلمین در کنار رامتین و دیگر بیماران مستقر شده‌اند.

انتهای پیام

کد خبر 67511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد