نشست هم اندیشی مدیران بهزیستی و صدا و سیمای مرکز کردستان

شنبه 9 مهرماه سال جاری ، نشست هم اندیشی مدیرکل ، معاونین و رؤسای ستادی سازمان صدا و سیما و اداره کل بهزیستی کردستان در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان ، در این جلسه شورای مدیران هر دو سازمان در خصوص نحوه اطلاع رسانی و اولویت بندی برنامه های حوزه های مختلف ، بحث و تبادل نظر نمودند .

نشست هم اندیشی مدیران بهزیستی و صدا و سیمای مرکز کردستان

در ابتدا جعفر عبدالملکی ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان ضمن اشاره به فعالیت های خداپسندانه بهزیستی اظهار داشت : خوشبختانه با ارتباطات مناسب و تعامل مطلوب مسئولین دو سازمان ، اطلاع رسانی به موقع و قابل قبولی انجام شده است .

در ادامه حسین رسولی ؛ مدیرکل بهزیستی کردستان با ارائه گزارش مختصری از اقدامات و عملکرد بهزیستی استان گفت : بهزیستی حدود 170 نوع فعالیت دارد که سالانه و به صورت تخصصی اقدام به تدوین برنامه هایی جهت اطلاع رسانی و تبیین این فعالیت ها می نماید.

نشست هم اندیشی مدیران بهزیستی و صدا و سیمای مرکز کردستان

وی افزود : علاوه براین ، فعالیت ها و برنامه های متنوع این سازمان همواره موردنیاز جامعه بوده و مخاطبین زیادی دارد که با همکاری و مشارکت صدا و سیما میتوان به اکثریت طرح ها و وظایف آن جامه عمل پوشاند .

منبع : روابط عمومی بهزیستی استان کردستان

کد خبر 66206

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد