در رسانه| مدیرکل بهزیستی فارس خبر داد:
ارائه وام ۱۰۰ میلیونی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار

مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض الحسنه برای اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته گفت: ابلاغیه پرداخت این وام و اجرایی شدن آن هنوز از طرف بانک مرکزی ارسال نشده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، سید محمد صادق کشفی نژاد افزود: برای اشتغال زنان سرپرست خانوار پیشتر وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شد اما امسال این مبلغ به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه تسهیلات با ارائه مدرک شغلی یا فنی حرفه‌ای و مجوز کسب و کار واریز می‌شود، گفت: بالغ بر ۳۰ هزار پرونده امور اجتماعی در بهزیستی فارس داریم و ۱۴ هزار و ۸۰۰  مورد را خانوار زنان سرپرست خانواده تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: برای زنان سرپرست خانوار برنامه های حمایتی متعددی از مستمری و وام اشتغال تا پرداخت شهریه فرزندان آنها اجرا می شود. 

کشفی نژاد افزود :این وام با اولویت  زنان سرپرست خانوار تحت پوشش برای راه اندازی شغل و هم به کارفرمایانی که بتوانند برای زنان سرپرست خانوار یا گروه هدف سازمان شغل ایجاد کنند تعلق خواهد گرفت.

کد خبر 40967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک