ببینیم| برگزاری مانور سراسری اورژانس اجتماعی در شیراز

اجرای مانور سراسری اورژانس اجتماعی در فارس/ افزایش تماس‌ها با ۱۲۳ در ایام کرونا دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس از اجرای مانور سراسری اورژانس اجتماعی در پنجمین روز از هفته بهزیستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس:
 کشفی نژاد هدف از اجرای مانور اورژانس اجتماعی را اطلاع رسانی و آگاه سازی هم استانی ها در خصوص فعالیتهای اورژانس اجتماعی دانست و گفت: برنامه های اورژانس اجتماعی شامل فعالیت مداخله در بحران، تلفن ۱۲۳ و خدمات سیار اورژانس اجتماعی است در حال حاضر ۲۲ مرکز اورژانس اجتماعی در کل استان داریم که تخصصی بودن  به موقع و در دسترس بودن از مهمترین ویژگی‌های خدمات‌رسانی این مراکز است.
مدیر کل بهزیستی فارس عنوان کرد: در سه ماه اول سال جاری کارشناسان اورژانس اجتماعی فارس دریافت کننده ۱۰ هزار تماس از سراسر استان بوده‌اند  که اختلافات حاد خانوادگی، کودک آزاری، همسرآزاری و خودکشی بیشترین میزان تماس ها را شامل می شود. به صورت کلی تعداد تماس ها در خصوص موارد کودک آزاری، همسر آزاری و اقدام به خودکشی در دوران کرونا نسبت به دوران قبل از کرونا افزایش چشمگیری داشته است.
در حاشیه مانور سراسری اورژانس اجتماعی، مدیرکل بهزیستی فارس و هیئت همراه ایشان از مراکز شبه خانواده بهزیستی شیراز و خانوارهای دارای فرزند چندقلو بازدید نمودند و از نزدیک در جریان مشکلات و مطالبات ایشان قرار گرفتند.

کد خبر 40083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد