قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده  مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی می رساند، بر اساس اطلاعیه ذیل انجام مصاحبه تخصصی برگزار می شود.

پیرو اطلاعیه قبلی و براساس برنامه ریزی بعمل آمده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی طبق جدول ذیل  روز دوشنبه صبح مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ جهت انجام مصاحبه تخصصی به آدرس زنجان- میدان ۱۵ خرداد- جنب مزار شهدا- اداره کل بهزیستی استان زنجان   مراجعه نمایند.
با توجه به پیش بینی امتیاز جهت دارندگان موارد ذیل، چنانچه دارای مستندات مربوطه می باشید مدارک لازم را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.
۱-مدرک زبان انگلیسی معتبر(IELTS، TOFFEL، MSRT، TOLIMO )
۲-برگزیدگان علمی دانشجویی: مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب درآن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد.
۳- کتاب تالیفی و یا ترجمه
۴- گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)
۵-مستندات مربوطه جهت دارندگان مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی

لیست مصاحبه شوندگان هشتمین آزمون استخدامی هفته پنجم

نام پدر

نام خانوادگی

نام

نام استان

تاریخ مصاحبه

روز مصاحبه

امامعلی

احمدی

ثریا

زنجان

۱۴۰۰/۰۳/۱۷

دوشنبه

صبح

اسداله

بابایی

سعیده

رحمت اله

شهیدی

حمید

نظام

محمدی

هادی

گنجعلی

محمودی

معصومه

مرتضی

مقدسی

فرشته

کد خبر 37298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک