تقدیر دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی کشور از بهزیستی خراسان رضوی به خاطر عملکرد موفق

بهزیستی خراسان رضوی به خاطر عملکرد شش ماه اول سال ۹۹ در زمینه‌ی اشتغال مددجویان، از سوی سازمان بهزیستی کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

به گفته‌ی سرپرست بهزیستی خراسان رضوی، رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی کشور، طی نامه‌ای، بهزیستی استان را به جهت عملکرد موفق در زمینه‌ی اشتغال و اجرای نظام‌نامه‌ی نظارتی، شایسته تقدیر دانسته و آن را جزو استان‌های برتر قلمداد کرده است.

دکتر مسعود فیروزی گفت:  عملکرد بهزیستی استان در بخش اشتغال و کارآفرینی، ملاک‌ها و شاخص‌های متعددی دارد که بهزیستی در همه‌ی آنها توفیق داشته است.

وی افزود: جذب مشوق‌های بیمه‌ای، تعداد اشتغال‌های تثبیتی، تعداد اشتغال‌های ایجادی، بسترسازی و افزایش اشتغال مؤثر، پرتال اشتغال، نظارت و پیگیری تفاهم‌نامه‌های اشتغالی با سایر دستگاه‌ها و نیز بخش خصوصی، از جمله شاخص‌هایی است که دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی برای ارزیابی عملکرد استان‌ها در نظر گرفته است.

وی میزان اشتغال ایجادی در این مدت را بالاتر از سهمیه‌ی تعیین شده کشور عنوان کرد و گفت: بهزیستی خراسان رضوی با ۱۰۱ درصد، بیش از سهمیه ۵ هزار و ۸۸ فرصت شغلی که از سوی سازمان بهزیستی تعیین شده بوده، اشتغال ایجاد کرده است.

دکتر فیروزی اضافه کرد: همچنین در بخش اشتغال تثبیتی، بهزیستی استان ۱۰۹۲ شغل را تثبیت کرده است.

وی با بیان اینکه اعتبار اختصاص یافته برای اشتغال در مدت یاد شده، ۱۸۸ میلیارد تومان بوده است گفت: از این میزان ۱۸۱ میلیارد تومان تخصیص یافته و ۱۵۵ میلیارد تومان آن در شش ماه اول سال گذشته جذب شده است.

وی همچنین خاطر نشان ساخت: میزان جذب تا پایان اسفند ماه گذشته ۸۶ درصد بوده که امیدوارم پیش از پایان سال مالی، به ۱۰۰ درصد برسیم.

کد خبر 34298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک