روابط عمومی بهزیستی استان زنجان شایسته تقدیر شد

مسئول روابط عمومی بهزیستی استان زنجان با اعلام خبر تقدیر این واحد توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت :این لوح به دلیل فعالیت و عملکرد مثبت و تلاش مستمر و تاثیر گذارروابط عمومی بهزیستی در شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان در پیشبرد اهداف صادر شده است .


به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان رباب موحد افزود : با توجه به اهمیت نقش روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی و پاسخگو کردن دستگاهها و آگاهی ها و ضرورت ارتقا وضعیت کیفی واحدهای روابط عمومی و لزوم هماهنگی جامع و گسترده میان فعالیتهای روابط عمومی سازمانها ،ادارات ،نهادها و شرکت ها در هر استان شورای هماهنگی روابط زیر نظر استانداری تشکیل شده است .
مسئول روابط عمومی بهزیستی استان زنجان خاطر نشان کرد :در متن لوحی که  به امضای رامین میرزایی تنظیم گردیده است از  راهبری مطلوب امور شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان به ویژه در عرصه اطلاع رسانی تقدیر شده  است .
وی یادآورشد : دانش افزایی مدیران و کارکنان روابط عمومی های سطح استان و شهرستانهای تابعه، تقویت گفتمان نظام تبلیغ و اقناع  بهتر سیاستها برنامه ها و فعالیتهای دولت در سطح ملی استانی و شهرستانی ،افزایش کارآمدی روابط عمومی های سازمان های دولتی در جهت تحکیم ارتباط میان دولت و مردم از اهداف این شورا است .
گفتنی است در سال جاری روابط عمومی بهزیستی استان زنجان توانسته  رتبه برتر در شاخص های نظارتی کشور و در استان زنجان عنوان روابط عمومی برتر را کسب نماید  .
همچنین در زمینه اطلاع رسانی در پیشگیری از شیوع ویروس کووید 19 از سوی معاون توانبخشی کشور و رئیس کمیته بیماری های واگیر سازمان بهزیستی کشور و استاندار زنجان ، در خصوص پیگیری اهداف ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان از سوی رئیس ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور ومعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان مورد تقدیر قرار گرفته است

کد خبر 31786

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک