بیانیه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با امت و ولایت

اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن ۹ دی ماه، روز بصیرت و میثاق با امت و ولایت بیانه ای صادر کرد.

((دی ماه۱۳۸۸ اوج بصیرت،‌ اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است. ۹ دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از مردم سالاری دینی بود و یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان‌های الهی انقلاب را متجلی ساخت.

این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه‌های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در ۹ دی ماه بار دیگر در ابعاد سیاسی ،‌اجتماعی متجلی گشت. مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه‌ای در دفاع حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهند کرد.

این انقلاب اسلامی ، ثمره خون شهیدان این محبوب‌ترین بندگان خداست. ۹ دی ماه نشان داد که حضور حماسی ملت مقطعی و لحظه‌ای نیست بلکه امری مداوم و برخواسته از عمق اعتقاد ملت است و آنان که تصور می‌کردند با طرح بهانه‌های واهی و حیله‌های نخ نمایی همچون تقلب می‌توانند در عزم مردم شهیدپرور ایران برای تقویت و بالندگی انقلاب و نظام اسلامی خللی ایجاد کنند به عیان دیدند که مردم چگونه جانانه همه جانبه و هوشیارانه از حریم ولایت و دستاوردهای آن دفاع کردند و در صحنه حاضرند.

نهم دی ماه جشن ولایتمداری مردم ایران و بروز زیباترین تصاویر و جلوه‌های بصیرت،‌ ولایتمداری و دشمن‌شناسی ملت ایران توانست نقشه‌های شوم دشمنان را نقشه بر آب سازد. ))

به همین مناسبت کارکنان و جامعه هدف اداره کل بهزیستی استان آذربایجان غربی همگام با سایر اقشار ملت سرافراز ایران اسلامی ضمن گرامیداشت این یوم‌الله عظیم ، حفظ هوشیاری، بصیرت و وحدت مردم و همه بخش‌های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می‌دانیم و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره بر حمایت از منویات مقام معظم رهبری آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تاکید داریم.

کد خبر 28347

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک