بردسکن | تجلیل از هنرمندان حوزه‌ی بهزیستی در بردسکن

۶ نفر از هنرمندان حوزه‌ی بهزیستی خراسان رضوی که در رشته‌های موسیقی، تئاتر و نقاشی فعالیت دارند از سوی مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی تجلیل شدند.

در نشستی که دوم دی‌ماه در بهزیستی بردسکن برگزار شد، تقدیرنامه‌های مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی توسط رئیس بهزیستی بردسکن به این هنرمندان اعطا شد.

حمید حسن‌آبادی، علی توکلی، مجتبی فرزانه، مرضیه نجفی، علیرضا نظافتی و جواد مغنی، ۵ هنرمندی هستند که در رشته‌های موسیقی، تئاتر و نقاشی، در مسیر توانمندسازی افراد دارای معلولیت فعالیت دارند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

حمید حسن‌آبادی، مؤسس و کارگردان یک گروه تئاتر معلولین است که سه فرد دارای معلولیت را در گروهش قرار داده است و تا کنون دو نمایش در این زمینه به روی صحنه برده است.

وی در حاشیه‌ی این مراسم خدمت به افراد دارای معلولیت را موجب افتخار خود دانست و تأکید کرد: وظیفه ما توانمندسازی افراد دارای معلولیت، ایجاد فرصت برابر برای آنان و مهیا کردن قضایی است که این عزیزان بدون دغدغه و با آرامش به زندگی و فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: تفاوت بین افراد دارای معلولیت با سایر اقشار جامعه این است که آنها با سختی و فشار بیشتری زندگی خود را می گذرانند و ممکن است محدودیت های بیشتری در فعالیت های خود داشته باشند اما توانایی‌های بسیاری در وجودشان دارند که باید فضای شکوفایی آنها توسط هنرمندان مهیا شود.

گزارش رسیده از بهزیستی بردسکن حاکی است مجتبی فرزانه که معلولیت بینایی دارد در زمینه‌ی موسیقی و خوانندگی فعالیت دارد و موفقیت‌های زیادی را در کارنامه‌ی هنری خود ثبت کرده است.

این گزارش می‌افزاید: مرضیه‌ی نجفی، معلول جسمی حرکتی در زمینه نقاشی و بازیگری و علی‌رضا نظافتی به عنوان بازیگر تئاتر، مشغول فعالیت می‌باشند.

گزارش رسیده یادآور شده است: علی توکلی، نمایشنامه نویس است و جواد مغنی نیز از مجریان خوشنام بردسکن است که خدمات زیادی به معلولین داشته است.

رئیس بهزیستی بردسکن در حاشیه‌ی این مراسم، ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای این هنرمندان، از آنها خواست که در توانمندسازی افراد دارای معلولیت، نقش فعال‌تری ایفا کنند.

مصطفی محمدپور گفت: خدمت به افراد دارای معلولیت، یک وظیفه‌ی همگانی است زیرا آنها شهروندانی با حقوق برابر با سایرین هستند و این وظیفه‌ی ماست که موانع را از پیش پای آنها برداریم و در مسیر توانمندسازی و استقلال اجتماعی آنان، هر کاری از دستمان ساخته است انجام دهیم.

کد خبر 28259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک