رادیو بهزیستی ویژه نابینایان، توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد

در جلسه ویدئو کنفرانس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نمایندگان موسسات و انجمن های فعال در حوزه نابینایان در سراس کشور، از رادیو بهزیستی که توسط گروهی از نابینایان تولید می شود نیز رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مسعود آسیما مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی در این خصوص گفت: رادیو بهزیستی، مجموعه صوتی شامل اخبار و مطالب آموزنده و معرفی فعالان حوزه نابینایان است که هر دو هفته یک بار به صورت پادکست توسط جمعی از افراد دارای معلولیت بینایی تولید شده و در سایت سازمان بهزیستی منتشر می شود.

وی افزود: این تلاش جدیدی در حوزه اطلاع رسانی سازمان بهزیستی است که درنظر داریم از ظرفیت های فرهنگی، هنری و رسانه ای افراد تحت پوشش سازمان در تنوع بخشی به محصولات رسانه ای سازمان بهزیستی کمک بگیریم.

آسیما با بیان اینکه افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی دارای خلاقیت و توانمندی های بسیاری هستند، افزود: این افراد شایسته تکریم هستند و ما بنا داریم در تولید سایر محصولات رسانه ای سازمان از جمله طراحی پوستر، کلیپ و موشن گرافی و ... از این توانمندی ها استفاده نماییم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی در پایان خاطرنشان کرد: از اتفاقات خوب این برنامه ریزی این بوده است که پوستر روزهای جهانی ناشنوایان و نابینایان، توسط معلولان جسمی حرکتی تحت پوشش سازمان بهزیستی تهیه و منتشر شده است.

همچنین در این مراسم امیر سرمدی از اعضای شورای سردبیری رادیو بهزیستی درخصوص روند تولید این برنامه رادیویی توضیحاتی را ارائه کرد.

گفتنی است تاکنون ۹ شماره از رادیو بهزیستی پیش تولید شده است که از این اینجا می توانید به آن دسترسی داشت.

کد خبر 24660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک