دیدار چهره به چهره مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با ولی نعمتان تحت پوشش

به گزارش روابط عمومی، در خرداد ۱۴۰۳بمنظور افزایش رضایت مندی مراجعان و طبق اعلام اداره پذیرش و هماهنگی گروههای هدف اداره کل بهزیستی استان اردبیل تعداد ۳۲ نفر از ولی نعمتان در خرداد ماه با مدیر کل دیدار و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

از عمده ترین درخواستهای طرح شده در دیدار ها؛ اشتغال، وام اشتغال، ودیعه مسکن، کمک هزینه درمان، کفالت فرزند، پذیرش در مراکز توانبخشی و مساعدت مالی بود که در این زمینه راهنمایی های لازم از سوی مدیر کل بهزیستی انجام یافت.

لازم به ذکر می باشد این دیدارها با حضور رئیس اداره پذیرش و هماهنگی و مسئول دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بهزیستی استان برگزا می گردد که در نهایت پس از استماع درخواست ها، نظرات و راهنمایی های مدیریت بهزیستی استان تمامی مطالبات به منظور رسیدگی به واحدهای مربوطه ارجاع داده می شوند.

 افزودنی است ملاقات های مردمی مراجعان، طبق شیوه نامه ابلاغی از مرکز پذیرش و هماهنگی گروههای هدف، به منظور شناسایی مشکلات و مطالبات گروههای هدف بطور مستقیم و بی  واسطه در حداقل زمان ممکن و تدوین رویه واحد، استاندارد و هماهنگ جهت حل مشکلات ولی نعمتان بهزیستی انجام می گیرد.

کد خبر 109634

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد