✔اطلاعیه داوطلبان اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

به اطلاع داوطلبان گرامی اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان می رساند؛ آزمون در روز پنجشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می شود، لذا داوطلبان می توانند جهت در یافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه ۱۴۰۳ به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاه  به نشانی www.hrtc.ir ، مراجعه نموده و نسبت به چاپ آن اقدام نمایند. 

ضمنا چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری مورد نیاز، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نمی شوند، با مراجعه به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کد رهگیری»، با وارد نمودن کدملی و شماره تلفن همراه خود(شماره تلفن زمان ثبت نام) نسبت به بازیابی کدرهگیری اقدام نمایند. 
 
داوطلبان گرا می توجه داشته باشند : در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری، می توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. 
 
همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و ... باشد، ضروری است در رو ز چهارشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۹ ا لی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ×۳(درصور تی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در نزدیکترین باجه رفع نقص، واقع در مرکز جهاد دانشگاهی  مراجعه نمایند. 
 
با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل، به عنوان تذکر جدی به داوطلبان توصیه میشود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری نمایند، بدیهی است عدم توجه به این موضوع تخلف بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

کد خبر 109312

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد