برگزاری اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

اولین آزمون اسـتخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت در روز پنج شـنبه مـورخ ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور ۱۲۸۰۸ داوطلب دارای معلـولیت در ۳۱ اسـتان برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون استخدامی خاص معلولان برای نخستین‌بار در کشور در پی دستور رئیس جمهور شهید، حضرت آیت الله رئیسی و به منظور جذب و بکارگیری ۴۳۳۶ نفر در ۴۶ دستگاه اجرایی برگزار می‌شود و همه شرکت کنندگان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور هستند.

با اجرای این آزمون تعداد ۴۳۳۶ نفر از افراد دارای معلولیت، از محل مانده مجوز سهمیه سه درصد معلولان در آزمون‌های استخدامی سنوات گذشته در دستگاه های دولتی جذب و بکارگیری می‌شوند.

یکی از اقدامات شاخص و مهم دولت مردمی شهید خدمت حضرت آیت الله رییسی برای افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی موافقت با استخدام و جذب و بکارگیری ۴۳۲۶ نفر از افراد دارای معلولیت در سازمانها و دستگاههای دولتی در سراسر کشور بود که با پیگیریهای ریاست محترم سازمان بهزیستی محقق و در نوع خود یک اقدام بی نظیر بوده است.

در استان کردستان ۳۷۶ نفر در این آزمون شرکت کرده که ۹۷ نفر آنها جذب سازمانها و ادارات خواهند شد.

آزمون مذکور در روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۷ راس ساعت ۹صبح در سنندج

آدرس مکان آزمون - میدان سهروردی ( فیض آباد ) روبروی مجتمع ایثار - ابتدای شهرک ارشاد - ساختمان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی آغاز میشود.

شرکت کنندگان با در دست داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی حداقل یکساعت و نیم قبل از شروع آزمون و قبل از بسته شدن درب ورودی در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کردستان

کد خبر 109197

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد