اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت برگزار می شود

مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت برای اولین بار پنجشنبه ۱۷خرداد ۱۴۰۳ با حضور 145 نفر از افراد دارای معلولیت همزمان با سراسر کشور در استان قم هم برگزار می‌شود.

سید صادق میرئی مدیر کل بهزیستی استان قم ضمن اعلام این خبر افزود : 145 نفر از  افرادی که دارای کارت معلولیت از سازمان بهزیستی هستند، برای استخدام و جذب  در 15 دستگاه اجرایی، در این آزمون به رقابت می پردازند و پس از برگزاری آزمون و طی فرایندهای  اداری در دستگاههای اجرایی جذب و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

میرئی افزود : با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با جهاد دانشگاهی(مجری برگزاری آزمون )  مقدمات لازم جهت برگزاری آزمون با همراهی 29منشی یاریگر زن و مرد از بین همکاران بهزیستی ویژه توانیابان دارای معلولیت بینایی و جسمی صورت گرفته است.

میرئی خاطرنشان کرد : محل برگزاری آزمون دانشگاه قم واقع در ابتدای بلوار الغدیر خواهد بود و آزمون در شرایط استاندارد و محیطی مناسب‌سازی شده برای افراد دارای معلولیت برگزار می‌شود و مهمانسرای بهزیستی استان برای معلولین متقاضی اسکان در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است سهمیه بهزیستی استان قم جهت در این آزمون 8 نفر خواهد بود.

کد خبر 109127

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد