در رسانه / پیام تسلیت مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی در پیامی شهادت رئیس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی،
پروین محمدپوری در پیامی شهادتِ خادمانِ ایران و اسلام رئیس محترم جمهور، وزیر محترم امور خارجه، نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه شهرِ تبریز، استاندار محترم آذربایجان شرقی و جمعی از عزیزان را در حادثه‌یِ دردناکِ سانحه هوایی به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان (عج)، فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) و ملت شهیدپرورِ ایران تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
اناللّه و انا الیّه راجعون
با نهایتِ تأثر و تأسف شهادتِ شهیدِ خدمت رئیس محترم جمهور آیت‌الله ابراهیم رئیسی را به ساحت مقدس امام زمان (عج)، فرماندهی معظّم کل قوا (مدظله‌العالی) و عموم مردمِ شریفِ ایران تسلیت عرض می‌نمایم. آیت الله رئیسی همواره و همیشه دغدغه خدمت به مردم را داشتند و در همین راهِ مقدس جان بر کف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.
همچنین فقدان نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز آیت‌الله آل‌هاشم، وزیر محترم امور خارجه جناب آقای امیرعبدالهیان، استاندار محترم و هیأت همراه بر این حزنُ و اندوه افزود، که جا دارد به مردم غیور و قهرمانِ استان آذربایجان شرقی، خانواده محترم سوگواران و عمومِ هموطنان تسلیت و تعزیت داشته و از خداوندِ متعال صبری عظیم و جزیل برای بازماندگان آرزو می‌نمایم.

کد خبر 108664

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد