شهریار | تجلیل از مسئول روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان 

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی طی مراسمی با حضور مسئولین بهزیستی از مهناز طاهری مسئول روابط عمومی با اهدای لوح تقدیر و تجلیل شد.

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، به نقل از دقت نیوز، رئیس بهزیستی شهرستان شهریار در این مراسم ضمن تبریک این روز به همه دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی اززحمات بی شائبه آنان تقدیر نمود.  

به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی طی مراسمی با حضور مسئولین بهزیستی از سرکار خانم مهناز طاهری مسئول روابط عمومی با اهدای لوح تقدیر و تجلیل گردید.

به گزارش دقت نیوز، رئیس بهزیستی شهرستان شهریار در این مراسم ضمن تبریک این روز به همه دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی گفت: روابط عمومی‌ها زبان گویای ادارات و نهادها و حلقه ارتباط بین مدیران و جامعه هستند و نقش مهمی در گسترش روابط و فرهنگ اجتماع دارد.

وی افزود: قدرت روابط عمومی در صلاحیت و صمیمیت آن است و با کوشش خردمندانه روابط عمومی می‌تواند در مردم اعتقادی به وجود آورد که همواره به اقدامات سازمان و مدیران آن اعتماد کند و بذر امید و نشاط را به نوعی پرورش و محافظت نماید.

وی ضمن قدردانی از عملکرد اداره روابط عمومی این اداره جهت تعامل همکاری خوب با رسانه‌ها و ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی به مردم به ویژه جامعه هدف به کسانی که دارای معلولیت تحت پوشش قرار دارند گفت: امروز روابط عمومی‌ها عناصر قوی برای اجرای اهداف سازمانی هستند تا به واسطه آن بتوان خدمات بهتری را برای مردم ارائه نمود.

در پایان جلسه با اهدای لوح و گل از مسئول روابط عمومی بهزیستی شهریار تجلیل شد.

گفتنی است سرکار خانم طاهری از جمله روابط عمومی باسواد و خوش ذوق در تولید محتوا و خبر هستند که در مدت یاد شده تمام توان خود را برای ایجاد روابطی بسیار تعامل‌انگیز با رسانه‌ها به کار انداختند و پایگاه خبری دقت نیوز نیز بر خود وظیفه می‌داند ضمن قدردانی از همکاری‌های صمیمانه اداره بهزیستی شهرستان شهریار این روز بزرگ را به ایشان و همه همکاران زحمت کش ایشان تبریک عرض نماید.

کد خبر 108449

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد