گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در اداره کل بهزیستی کردستان

در مراسمی صمیمی و پرشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، از تلاشگران روابط عمومی در اداره کل بهزیستی کردستان تجلیل و بر نقش مهم این واحد در ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان: این مراسم که با حضور مدیرکل، مسئول، کارشناسان و رابطین معاونتی و شهرستانی روابط عمومی این اداره کل در اتاق مدیرکل برگزار شد، فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه رابطین شهرستانی و کارکنان واحد روابط عمومی در راستای اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع از فعالیت‌ها و خدمات سازمان به جامعه هدف تجلیل به عمل آمد.

عارف رحیمی، مسئول روابط عمومی بهزیستی کردستان، در این مراسم ضمن سخنرانی، به تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در این واحد پرداخت و بر تعهد این واحد به استفاده از ابزارها و روش‌های نوین برای اطلاع‌رسانی هرچه بهتر و خدمات‌رسانی به جامعه هدف تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت روابط عمومی در دنیای امروز، اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی بین سازمان و جامعه، نقشی کلیدی در ارتقای اعتماد عمومی، جلب مشارکت مردم در فعالیت‌های سازمان و در نهایت، تحقق اهداف و رسالت آن ایفا می‌کند. 

رسولی، مدیرکل بهزیستی کردستان، نیز در این مراسم با تاکید بر جایگاه و نقش مهم روابط عمومی در سازمان، گفت: روابط عمومی رکن اصلی این اداره کل است و ما وظیفه داریم با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از نیروهای مجرب، فعالیت‌های این واحد را بیش از پیش تقویت کنیم. 

وی با بیان اینکه متاسفانه تاکنون خدمات ارزشمند این سازمان به درستی به اطلاع عموم مردم نرسیده است، افزود: ما یک سازمان بزرگ و تاثیرگذار هستیم که خدمات ارزشمندی را به جامعه ارائه می‌کنیم، اما متاسفانه این خدمات به اندازه کافی بازنشر نیافته و بسیاری از مردم از آنها بی‌اطلاع هستند.

رسولی در ادامه سخنان خود، از مسئول روابط عمومی و کارکنان این واحد خواست تا با تلاش و جدیت بیشتر، برای اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع از فعالیت‌های سازمان و خدمات ارائه شده به جامعه هدف، گام بردارند و در راستای ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان و جلب مشارکت مردم در فعالیت‌های آن تلاش مضاعف کنند.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و تلاش‌های رابطین شهرستانی و کارکنان واحد روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان تجلیل شد.

گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی، گامی در راستای ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان                                گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی، گامی در راستای ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان                                 گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی، گامی در راستای ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان                                گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی، گامی در راستای ارتقای آگاهی عمومی از خدمات سازمان

منبع: روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان

کد خبر 108053

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد