۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
شهریار | افتتاح مرکز مهرخانواده

باهمکاری سه جانبه دادسرا، بهزیستی و نیروی انتظامی شهرستان مرکز مهرخانواده در شهریار ویژه جلسات ملاقات فرزندان طلاق افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، به نقل از خبرگزاری برنا ناصر نیک افشار رئیس بهزیستی شهرستان شهریار از افتتاح مرکز مهرخانواده شهریار ویژه ملاقات فرزندان طلاق با والدین واقع در مجتمع بهزیستی توانا با حضور زینب فروزش نیا دادیار و جانشین دادستان دادیار شعبه سرپرستی دادسرای شهرستان، ر، گ احمد نصیر پوررئیس پلیس پیشگیری شهرستان شهریار، علی اکبر پولیکی مسئول اموراجتماعی بهزیستی شهریارو نادر مظاهری مسئول اورژانس اجتماعی و مجتمع بهزیستی توانا خبر داد.

نیک افشار هدف از افتتاح این مرکز را در اختیار گذاشتن فضای مناسب با حضور ضابط انتظامی جهت برقراری ملاقات فرزندانی که پدرو مادر از هم جداشده اند و رجوع والدین به زندگی مشترک طبق دستورالعمل سازمان برشمرد.

وی در ادامه اظهار داشت: این کودکان برای دیدار با هریک از والدین خود مجبور به حضور در مراکزی نظیر کلانتری که محل تردد بزهکاران و آسیب زا است، بودند و با راه اندازی این مرکز فرزندان طلاق آسیبهای بیشتری ندیده و در محیط امن بهزیستی بین والدین جابجامی شوند.

کد خبر 107984

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد