شهرری | برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر

جشن میلاد حضرت معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر با حضور دختران تحت پوشش بهزیستی شهرستان ری در فرهنگسرای ولاء شهرری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختروآغاز دهه کرامت مراسم جشنی با حضور ۳۵۰ دختربه همراه خانوادهایشان در فرهنگسرای ولا شهرری برگزارشد.

این جشن بزرگ و با شکوه، با همکاری و مشارکت اداره بهزیستی شهرستان ری، پایگاه بسیج مسجد حجتیه (عج) و فرهنگسرای ولا این شهرستان در محل سالن  ولیعصر فرهنگسرای ولا با حضورمدیرو معاونین بهزیستی شهرستان ری، فرماندهان  بسیج مسجد حجتیه (عج)، مسئولین شهرستانی، خیرین و۳۵۰نفرازدختران به همراه خانواده هایشان ازجمله دختران توان یاب و مراکز نگهداری برگزارشد.

داود خادم مدیر بهزیستی شهرستان ری در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه کرامت بیان کرد: در روزهای آغاز دهه کرامت افتخار داشتیم تا با همکاری فرهنگسرای ولا، پایگاه بسیج مسجد حجتیه ری برای دختران جامعه هدف بهزیستی جشنی را تدارک ببینیم.
 وی افزود: بهترین الگو برای دختران حضرت فاطمه معصومه(س) است و دختران و مادران آینده سرزمین ما می دانند که هیچ الگویی بهتر از ایشان نیست.

خادم درادامه با اشاره به اینکه حضرت معصومه(س) بهترین الگو برای دختران ما است، گفت: دختران جوان ما باید پاکی، عصمت و عفاف این حضرت را الگو شاخص و سرمشق خود در زندگی قرار دهند تا به موفقیت برسند.

شایان ذکراست: این مراسم همراه با پرچم گردانی ظریح مطه امام رضا (ع)، اجرای موسیقی زنده سنتی، مسابقات در رده های مختلف سنی، گروه سرود، مداحی همراه بود و دیگر برنامه های شاد همراه بود ودر پایان این مراسم از ۲۵ دختران توان یاب موفق در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی، تحصیلی و... با اهدا لوح تقدیر شد.

همچنین در حاشیه این مراسم غرفه های هنرهای دستی توانخواهان، گریم صورت کودکان و تست سلامت جسمی و مشاوره توسط شبکه بهداشت و درمان برپاشد.

کد خبر 107869

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد