ارائه ۲۳ هزار و ۶۲۰ مورد خدمات تخصصی رایگان به مردم شریف اردبیل

به گزارش روابط عمومی، خسرو امیدوار معاون امور اجتماعی بهزیستی استان از نحوه ارائه خدمات تخصصی و اجتماعی به گروه های اورژانس اجتماعی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان در سال گذشته کارشناسان مراکز اورژانس اجتماعی بهزیستی در شهرستانهای استان  اقدام به ارائه خدمات تخصصی، رایگان و شبانه روزی به تعداد ۲۳ هزار و ۶۲۰ مورد برای افراد در معرض آسیب وآسیب دیده اجتماعی و به صورت تلفیقی از طریق خط شبانه روزی ۱۲۳، خدمات سیار و سرپایی و همچنین مرکز مداخله در بحران در جهت کاهش وکنترل آسیب های اجتماعی نموده اند.

امیدوار تصریح کرد: ارائه خدمات تخصصی و راهنمایی های لازم توسط خط تلفن ۱۲۳ برای مردم به تعداد ۱۲ هزار ۶۵۱مورد و خدمت رسانی در محل توسط تیم سیار ۷ هزار و۷۳۲ مورد و همچنین خدمت رسانی توسط مرکز مداخله در بحران، تشکیل پرونده و ارائه مشاوره به تعداد  ۳ هزار و۲۳۷ مورد برای مردم استان بوده است.

وی همچنین از پرداخت ۱۸ میلیارد ریال در قالب حمایت مالی در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی به افراد در معرض آسیب خبر داد که این حمایت های مالی نسبت به سال قبل بیش از صد درصد افزایش داشته است.

این مسئول افزود: انتظار می رود در سال جاری با توجه به فعالیتها وتبلیغات انجام شده شاهد ارائه خدمات بهتر و گسترده تر باشیم.

کد خبر 107104

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد