آمادگی بهزیستی استان برای جمع آوری زکات فطریه مومنین روزه دار

به گزارش روابط عمومی، علی نیک سرشت معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان طی مصاحبه رادیویی با برنامه " سلام ساوالان" ازآمادگی بهزیستی برای جمع آوری زکات فطریه مومنین روزه دار از طریق ۱۵۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان خبر داد.

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تاکید کرد: با توجه به برگزاری نماز عید فطر، بهزیستی استان با اسقرار صندوق های جمع آوری زکات فطریه در کنار محل های برگزاری نماز عید فطر نسبت به دریافت زکات فطریه مردم اقدام خواهد کرد.

وی اظهار کرد : در سطح استان در حدود ۷۰ موسسه خیریه از بهزیستی استان مجوز دریافت کرده اند که در کنار کارکنان زحمت کش بهزیستی و با استقرار صندوق نسبت به دریافت فطریه مردم تلاش خواهند کرد.

این مسئول تصریح کرد : برای جمع آوری زکات فطریه در سطح استان بیش از ۱۵۰ پایگاه ثابت و سیار پیش بینی شده است تا با دریافت زکات در سرع ترین زمان ممکن نسبت به هزینه کرد آن بر اساس شرع مقدس اقدام نماید.

وی اشاره کرد: مردم مومن می توانند از طریق الکترونیکی، حضور در پای صندوق جمع آوری زکات فطریه و یا مراجعه به ادارات، مجتمع ها، بخشها و موسسات تحت پوشش بهزیستی استان زکات فطریه خود را بپردازند.

نیک سرشت در رابطه با نحوه جمع آوری زکات فطریه مردم روزه دار استان گفت :به همین منظور کد دستوری #۹۸۹۰۰*۶۶۵۵* شماره حساب ۴۱۷۵۰۳۴۵۴۱۸۷۱۹۱۹ و شماره شبای   ۷۵۰۱۰۰۰۰۴۱۷۵۰۳۴۵۴۱۸۷۱۹۱۹ IR  نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تدارک دیده شده است تا عزیزان روزه دار و مومن بتوانند از طریق بانکداری الکترونیکی زکات خود را بپردازند.

کد خبر 105623

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد