دیدار و بازدید از مراکز جامع روزانه توانبخشی طیف اتیسم

به گزارش روابط عمومی، مدیرکل، معاون امور توانبخشی بهزیستی و مدیرکل کتابخانه های عمومی از مرکز روزانه آموزشی توانبخشی اختلالات طیف اتیسم دیدار و از تعدادی از کودکان دارای اختلال طیف اتیسم هم دلجویی نمود.

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان در حاشیه بازدید از مراکز جامع توانبخشی و نگهداری از کودکان دارای اختلال اتیسم  با اشاره به شعار سعال روز جهانی آگاهسازی اتیسم " اتیسم و رسالت اجتماعی همگان" ضمن دیدار و دلجویی از تعدادی از کودکان حاضر در مرکز پای صحبت های خانواده های این عزیزان قرار گرفت.

مدیرکل بهزیستی استان همچنین در رابطه با تکمیل و راه اندازی پارک مختص کودکان اتیسمی، آماده سازی ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان دارای اختلال اتیسم قول مساعد داده وافزود:خدماتی همچون؛ روانشناسی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، هنری و ورزشی، آموزشی از طریق مرکز به افراد دارای اختلال اتیسم ارائه می شود.

رضایی افزود: همچنین  پرداخت مستمری، پرداخت کمک هزینه درمان، ایاب و ذهاب، مناسب سازی، پرداخت کمک هزینه لوازم بهداشتی، پرداخت کمک هزینه حق پرستاری، تامین مسکن و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای خانواده های این عزیزان از دیگر خدماتی هستند که بهزیستی استان با گسترش خدمات خود در واقع کمک حال ولی نعمتان خود در زمینه اتیسم می باشد.

کد خبر 105398

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد