رسانه| 
همرمان با تعطیلات نوروزی.
۸۶۱ خدمت توسط اورژانس اجتماعی استان بوشهر ارائه شد

بوشهر- سرپرست بهزیستی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری و همزمان با تعطیلات نوروز تعداد ۸۶۱ خدمت توسط اورژانس اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی استان بوشهر ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ،  حیدر عزیزنژاد ظهر سه شنبه در بازدید از محل استقرار خودرو خدمات سیّار اورژانس اجتماعی در ورودی شهر بوشهر اظهار داشت: اورژانس اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی استان بوشهر از ابتدای نوروز در مرکز استان و به صورت همزمان در تمامی شهرستان‌های تابعه با توجه به رسالت ذاتی و با در نظر گرفتن سه ویژگی اصلی خود، یعنی «به موقع بودن»، «تخصصی بودن»، «در دسترس بودن» به صورت شبانه روزی در ایام نوروز به مردم به ارائه خدمت می‌پردازند.

سرپرست بهزیستی استان بوشهر به خدمات مؤثر و تخصصی اورژانس اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی استان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری و همزمان با تعطیلات نوروز تعداد ۸۶۱ خدمت توسط اورژانس اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی استان از قبیل انجام مداخلات اجتماعی، روانی، حقوقی، روانپزشکی (تیمی)، مداخلات مؤثر به منظور جلوگیری از تشدید بحران، مشاوره و راهنمایی‌های لازم توسط خدمات اجتماعی سیار و دیگر موارد تخصصی به مردم و مسافران نوروزی ارائه شد.

وی ادامه داد: در این میان تعداد ۴۶ تماس با خط اورژانس اجتماعی ۱۲۳ برقرار شد که پس از تماس با کارشناسان توصیه‌های آموزشی و در صورت نیاز و تشخیص کارشناس این حوزه خودرو سیّار به محل اعزام شد.

عزیزنژاد تصریح کرد: کارشناسان و مددکاران اورژانس اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی استان در تعطیلات نوروز هم پاسخگوی تماس‌های مردم با خط ۱۲۳ اورژانس اجتماعی هستند و در صورت نیاز به مداخله، تیم سیار اورژانس به مکان مورد نظر اعزام می‌شود.

سرپرست بهزیستی استان بوشهر در پایان از عموم مردم و مسافران نوروزی خواست در صورتی که با مواردی از جمله همسر آزاری، سالمند آزاری، معلول آزاری، کودک آزاری، اختلافات خانوادگی، فرار از منزل، اقدام به خودکشی و افکار خودکشی و سایر افرادی که در بحران قرار دارند برخورد کردند، حتماً با خط ۱۲۳ تماس حاصل کنند تا زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم شود.

کد خبر 104872

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد