حضور مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در شب سال نو در میان فرزندان بهزیستی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی شب سال نو میهمان کودکان مقیم خانه فرشتگان حضرت معصومه(ع) بودند و در فضای صمیمی و دلنشین، هشتمین شب ماه مبارک رمضان را در میان کودکان و پرسنل خدوم و زحمتکش این مرکز افطار کردند.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی 29 اسفندماه ساعاتی را در یک میهمانی ساده ودر فضای صمیمی با کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست خانه فرشتگان گذراند. در این میهمانی، کودکان سرودهای مختلفی با موضوع سال نو را اجرا کردند و دکتر فیروزی ضمن اهدای هدایایی به کودکانِ روزه اولی، از مدیریت و پرسنل خدوم این مرکز به واسطه زحمات آنها در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

دکتر مسعود فیروزی با ابراز خوشحالی از حضور در جمع پرانرژی این کودکان، به‌گفت‌وگو در خصوص مسائل فردی، علائق، فعالیت‌های اجتماعی، هنری، ورزشی، فرهنگی آنان پرداخت و گفت: حقوق کودک موضوعی بسیار مهم، با ارزش و حساسی است و کار توحیدی تلقی می‌شود. کودکان امانت‌های الهی هستند و باید حواسمان باشد که در امانت، خیانت نکنیم. مسئولیت خطیری بر عهده ماست و باید در تربیت، آموزش و الگو پذیری این کودکان دقت کرد و آنها را برای آینده‌ای روشن تربیت نمود.

وی افزود: بدون تردید تعلیم و تربیت انسانها کاری ارزشمند و در عین حـال پـر مسـئولیت است. تربیت هرگز در یک بعد متمرکز نمی‌شود و همواره جنبه‌های عقلانی، عاطفی، اخلاقی، اجتماعی و ... در جامعیت بخشیدن به آن دخالت دارند. قطعا امر تعلیم و تربیت در مورد فرزندان تحت سرپرستی بسـیار دشوارتر و حساس‌تر است.

 مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای مربیان دلسوز و خدوم این مرکز در سال جدید، از زحمات آنها تشکر و قدردانی کرد و گفت: شما کار بزرگی بر عهده دارید. اینکه تلاش می‌کنید تا کودکان را شاداب، بانشاط و امیدوار نگه دارید و به هر طریقی مشکلات آنها را مرتفع سازید و از آلام و رنج‌های آنها بکاهید، قطعا از نگاه پروردگار پنهان نمی‌ماند و مطمئنا در پیشگاه خداوند متعال از اجر و پاداش بی پایانی برخوردار خواهید بود.

حضور مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در شب سال نو در میان فرزندان بهزیستی

گفتنی است، درحال حاضر  48 فرزند 6 تا 18 سال مقیم خانه فرشتگان حضرت معصومه (ع) می‌باشند.

 

کد خبر 104678

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد