تهرانی‌ها به پویش ایران همدل بپیوندند

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تهرانی‌ها، خیران و هیات‌های مذهبی به پویش ایران همدل جهت تامین کمک هزینه معیشت، اقلام کمک آموزشی و نوشت افزار، وسایل بهداشتی، درمانی و داروئی مددجویان بهزیستی بپیوندند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران؛ امین شاهرخی اظهار داشت: این پویش در قالب نهضتی سراسری و ملی به نام «ایران همدل» که از عید سعید غدیرخم آغاز شده تا پایان ماه صفر ادامه دارد از این رو خیران و هیات های مذهبی می توانند از این فرصت برای اهدای کمک ها به مددجویان بهزیستی بهره ببرند.

وی افزود: مددجویان بهزیستی از لحاظ وضعیت مالی و معیشتی دچار مشکل هستند و شیوع ویروس کرونا این وضعیت را تشدید کرده‌است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران ادامه داد: تهرانی ها مانند همیشه می توانند با کمک های نوع دوستانه خویش کمک حال مددجویان باشند و در این طرح همدلانه شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه مراکز بهزیستی پذیرای کمک های مردمی است گفت: تمامی نهادها و مراکز بهزیستی در سطح استان تهران، آماده دریافت کمک های مادی و اقلام خشک غذائی و نذورات هیات های مذهبی هستند.

شاهرخی خاطرنشان کرد: شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ و کدهای دستوری #۹*۷*۷۳۳*، #۵*۵*۷۴۱* و #۳۰۰*۷۲۴* راههایی هستند که مردم و خیران نیک‌اندیش می‌توانند حمایت های نقدی خود را نیز به این پویش ملی ارائه کنند.

کد خبر 22428

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک