ملارد|کارشناسان اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی در سطح شهرستان ملارد مستقر شدند

به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از ویروس کرونا، کارشناسان و روانشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی در سطح شهرستان ملارد مستقر شدند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، با توجه به وضعیت بحرانی بیماری کرونا و آسیب های بوجود آمده لزوم ارائه خدمات اورژانس اجتماعی در شهرستان بیشتر شده و کارشناسان اورژانس اجتماعی در راستای کاهش آسیب ها آماده ارائه هرگونه خدمات روانشناختی میباشند. 
داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تاکید بر اهمیت ارائه خدمات روانشناختی در این شرایط گفت: کارشناسان اورژانس اجتماعی این اداره جهت کاهش استرس در خانواده ها و به منظور کاهش همسرآزاری، کودک آزاری، طلاق و ... آماده ارائه خدمات به تمامی شهروندان بوده و تمام تلاش خود را در جهت بهبود شرایط انجام میدهند . 
آمنه سماوات مسئول اورژانس اجتماعی این اداره نیز در این خصوص گفت: استقرار کارشناسان اورژانس اجتماعی در میادین اصلی شهر ، توزیع بروشور های خدمات اورژانس اجتماعی جهت آشنایی شهروندان،  توزیع بروشورهای بهداشتی جهت پیشگیری از بیماری کووید_۱۹ و دیگر فعالیت ها از اقدامات واحد اورژانس بوده که اجرای این مانور در میادین شهرستان و به جهت آشنایی هرچه بیشتر افراد صورت گرفته است.

کد خبر 21036

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک