تشکیل کار گروه ویژه برای پیگیری سهمیه بنزین افراد دارای معلولیت

آئین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز با حضور معاون توانبخشی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور همچنین معاونین استاندار، ائمه جماعات، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران کل دستگاههای اجرایی در این استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «دکتر محمد نفریه» معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، در این مراسم با اشاره به سابقه ۳۵ساله «دکتر محمد رضا سراوانی» مدیر کل سابق بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در بهزیستی، گفت :وی دارای شخصیت کاریزماتیک است و خالص و خاکی بودنش موجب شده تا کارمندان با عشق و علاقه قلبی نسبت به او کار کنند.
وی روحیات آرام دکتر سراوانی در روش و منش، را از جمله خصوصیات اخلاقی او دانست که برای برخورد با جامعه هدف- و کسانی که حتی گاهی خانواده تحمل و پذیرش آنها را ندارد و خانه امیدشان بهزیستی است؛ لازم و ضروری است.  
وی با اشاره به دریافتی بسیار پایین پرسنل سازمان بهزیستی گفت:امروز  انگیزه های مادی در افراد شاغل در بهزیستی مطرح نیست چرا که افرادی هستند که با عشق زیاد مشغول به کار می شوند و حتی به آنها لقب «بهزیستی چی» داده ایم چون معتقدیم که باید آنها از روحیه ای مقاوم و چهره ای گشاده برای برخورد با مسائل گوناگون جامعه هدف در بهزیستی برخوردار باشند.
نفریه بیان داشت: از نظر ما «دکتر سراوانی» مصداق کامل یک فرد «بهزیستی چی» است البته باید گفت که در وجود دکتر «عزیزالله جهان تیغ» نیز علاوه بر تخصص و دانش زیاد، ویژگی هایی از بهزیستی چی بودن دیده می شود.  
دکتر نفریه در ادامه از پرسنل و همکاران بهزیستی استان خواست تا همانطور که یار و یاور مدیر کل سابق استان بوده اند، حمایت و همدلی خود را از «دکتر جهان تیغ» دریغ نکنند.
تشکیل کارگروه ویژه تخصیص بنزین برای افراد دارای معلولیت

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی در پایان سخنانش، از فعالیت یک کار گروه ویژه برای تامین و تخصیص بنزین مصرفی افراد دارای معلولیت خبر داد و افزود: در مراسم دیدار افراد دارای معلولیت با رییس جمهور، مطالبه به حق افراد دارای معلولیت در خصوص بنزین مطرح شد و قول مساعد تامین بنزین برای افراد دارای معلولیت، سرویس مراکز روزانه و شبانه روزی ها، اورژانس اجتماعی، مراقبین در منزل، سرویس مهدهای کودک و... و. اخذ شد. به همین منظور مقرر شد تا یک کار گروه ویژه پیگیری محقق شدن این امر باشند.

کد خبر 11360

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

خدمات بهزیستی