مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقدیر از فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات و کارمندان ایثارگر با حضور سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، سرهنگ عباس حسینی جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور بسیج اقشار، سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی استان گیلان و سایر مسئولین ارگانهای نظامی و اجرایی استان گیلان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگر در سالن همایش شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان، در این مراسم فرمانده سپاه قدس گیلان دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت و عنوان کرد: رشادتها و دلاوری های رزمندگان دفاع مقدس با رهبری حضرت امام خمینی (ره) نمونه بارزی از اتحاد و همبستگی ملی بود.

سردار عبدالله پور نقش رهبری حضرت امام خمینی(ره) در تمامی امور به ویژه هشت سال دفاع مقدس را انکار ناپذیر دانست و گفت: سخنان حضرت امام (ره) همواره ساده و تاثیر گذار بود و انقلاب اسلامی را متعلق به مردم می دانست و اینگونه بود که مردم نیز با جان و دل برای حفظ ارزشهای اعتقادی خود در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند.

وی به شکست نقشه های دشمنان نظام از روز اول انقلاب تاکنون اشاره کرد و  اذعان داشت: امروز هم دشمنان با حربه های مختلفی مانند تحریم و تهاجم فرهنگی سعی در تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران دارند اما مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران نشان داده اند که همواره در برابر هرگونه ظلم و بی عدالتی ایستادگی کرده و به احترام خون شهدا همچنان مقاومت خواهند کرد چرا که به فرموده امام خمینی (ره) در نهایت این نظام  به حکومت حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات و کارکنان ایثارگر و خانواده های معظم شهدا با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

همچنین در این مراسم از محمد حبیب دوست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی گیلان نیز تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد