همزمان با سالروز ولادت با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با همراهی رئیس اداره بهزیستی شهرستان و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه، از مرکز نگهداری سالمندان ائمه اطهار(ع) تحت نظارت بهزیستی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان میانه:  همزمان با سالروز ولادت با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، مهندس محمدباقر هنربر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با همراهی محمدرضا جروقی رئیس اداره بهزیستی و مهندس مهدی مشایخی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه، از مرکز نگهداری سالمندان ائمه اطهار(ع) تحت نظارت بهزیستی این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که به مدت یک ساعت به طول انجامید، مهندس هنربر، ضمن تبریک سال جدید و عید نوروز، با اهدای شاخه گل از مادران و بانوان سالمند دلجویی به عمل آورد و با مدیر عامل موسسه خیریه ائمه اطهار(ع)، مدیر داخلی و مادریاران شاغل در این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

در پایان این بازدید، از عوامل اجرایی مرکز سالمدان ائمه اطهار(ع) و اداره بهزیستی، توسط فرماندار ویژه این شهرستان تجلیل شد. گفتنی است در این مرکز که تحت نظارت و حمایت سازمان بهزیستی و مشارکتهای مردمی و خیرین بزرگوار اداره می شود، ۴۶ نفر سالمند نگهداری می شود که ۹ نفر مادریار و ۲ نفر پرستار خدوم و فداکار در این مسیر ایثار می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد