فراخوان اداره کل بهزیستی خراسان شمالی

آگهی فراخوان مرکز نگهداری موقت اوتیسم در شهرستان بجنورد

آگهی فراخوان مرکز نگهداری موقت اوتیسم در شهرستان بجنورد

اداره کل بهزیستی خراسان شمالی در نظر دارد در راستای اجرای بند  ۹ ماده ۶۲ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب۱۳۸۰/۱۱/۲۷مجلس شورای اسلامی که اشعار می دارد"  صدور پروانه فعالیت برای ایجاد مراکز توانبخشی با هدف گسترش و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات آموزشی، توانبخشی، مراقبتی به گروه هدف در جهت نیل به توانمند سازی آنان و کاهش تصدی گری دولت، بر عهده سازمان بهزیستی کشور می باشد"،  اقدام به واگذاری  مجوز و صدور موافقت  اصولی جهت تاسیس یک مرکز نگهداری موقت اوتیسم در شهرستان بجنورد نماید.

شرایط اختصاصی:

دارا بودن مدرک تحصیلی روانپزشکی، پزشکی عمومی ، کارشناسی و بالاتر در رشته های روانشناسی ، توانبخشی ، کار درمانی ، گفتار درمانی و  روان پرستاری

مجوز فعالیت مرکز به اشخاص حقوقی و یا حقیقی به عنوان مؤسس داده می شود و چنانچه مؤسس شخصیت حقوقی داشته باشد  باید حداقل یکی از اعضای هیئت مدیره دارای شرایط عمومی و تخصصی متقاضیان دریافت موافقت اصولی باشد .

تبصره۱:

بعد از تائید صلاحیت همه جانبه  فرد متقاضی توسط کمیته نظارت تخصصی استان و قبل از صدور موافقت اصولی ، باید صلاحیت تجربی و علمی طبق ضوابط مندرج در بخش عمومی دستورالعمل ، توسط دفتر تخصصی مربوطه در ستاد تائید شود .

تبصره ۲ :

ارائه گواهی برخورداری از سلامت کامل روانی تا قبل از صدور پروانه فعالیت که به تائید پزشکان معتمد اداره کل بهزیستی استان رسیده باشد  .

تبصره۳:

ظرفیت پذیرش افراد واجد شرایط بر اساس امکانات اقامت موقت توسط کارشناس ناظر توانبخشی استان و تائید معاونت توانبخشی استان با رعایت استاندارد های مندرج در این دستورالعمل تعیین می گردد.

تبصره ۴ :

مراکز روزانه ، شبانه روزی ذهنی بالای ۱۴ سال و روانی مزمن  در صورت وجود فضای مذکور در اولویت صدور مجوز قرار دارند.

-شرایط عمومی افراد متقاضی :

-تابعیت جمهوری اسلامی ایران

-داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان

-دارا بودن حداقل ۲۵ سال سن

-سکونت در استان محل تقاضا

تبصره۱: در مراکز حقوقی و هیأت امنایی، اهداف اساسنامه موسسه باید در راستای فعالیت حوزه معاونت توانبخشی باشد. همچنین لازم است حداقل یکی از اعضای هیئت مدیره دارای شرایط عمومی و تخصصی متقاضیان دریافت موافقت اصولی مطابق دستورالعمل های مربوطه باشد.

تبصره ۲: کمیته تخصصی معاونت توانبخشی بهزیستی استان از بین متقاضیان واجد شرایط تاسیس مرکز با انجام مصاحبه دقیق تخصصی و توجه به توانمندی های علمی، تحصیلی، تجربی و اقتصادی ، فرد شایسته را انتخاب می نماید.

تبصره ۳: افراد و موسساتی که دارای مکان فیزیکی مناسبی جهت مرکز  باشند، در اولویت می باشند.

مهلت ارائه درخواست :

 از زمان انتشار فراخوان به مدت ۱۰روز

نحوه ارائه درخواست :

متقاضیان می بایست با مراجعه به اداره بهزیستی شهرستان بجنورد درخواست کتبی خود را ارائه نمایند.

  • علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ذیل تماس حاصل نمایند:

داخلی ۱۹۴-۰۵۸۳۲۲۵۷۷۹۴    آقای یعقوبی

کد خبر 95164

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد