پیام گرامیداشت فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بهزیستی گیلان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

«محمدبرهود» فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را گرامی داشت.

متن پیام به شرح ذیل است:

" بسم الله الرحمن الرحیم "

هفته بسیج یادآور پیام تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در سال ۱۳۵۸ است که به زیبایی در تقویم تاریخ انقلاب اسلامی ایران می‌درخشد. بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی و در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

ملت بزرگ ایران اسلامی آسایش امروز را مدیون فداکاری و از خودگذشتگی بسیجیانی میداند که از همه چیز خود گذشتند تا نهال نورس انقلاب و ایران عزیز پا بر جا مانده و محکم شود .

امروز پس از گذشت ۴۵ سال از حیات پر برکت انقلاب با عظمت اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی ها، فداکاری ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود است. مهمترین هدف بسیج یاری رساندن به دین خدا و مردم است و این روحیه مردمی باعث شده که فرهنگ بسیجی نه تنها در کشور بلکه به بیرون از مرزهای کشور نیز گسترش یابد. بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس از یاد نخواهند برد.

بسیج مستضعفین بی تردید به تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری با نگاهی تیزبینانه و نوآورانه می‌تواند برای حفظ ارزش‌ها، توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی و دفع تهدیدات مختلف که به صورت های مختلف نمایان شده، با جوشش فکری خود راهکارهای عملیاتی ارائه دهد که ثمره آن قطعاً سبب رشد و بالندگی جامعه خواهد شد.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان، سعادت، سربلندی و تداوم توفیق مسئلت می نمایم.

"پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد اداره کل بهزیستی استان گیلان"

کد خبر 94908

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد