ورامین | استقبال رئیس و مسئولان بهزیستی ورامین از قهرمان معلول پاراآسیایی «هانگژو» چین

رئیس و مسئولان اداره بهزیستی شهرستان ورامین از محمدرضا عرب عامری ورزشکار معلول موفق دارای دو مدال طلای بازی‌های آسیایی «هانگژو» چین استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی  بهزیستی استان تهران، مراسم استقبال از مرد طلایی خانواده معزز بهزیستی شهرستان ورامین که در بازی‌های پاراآسیایی «هانگژو» چین با دو مدال طلای‌ قهرمانی در رقابت‌های «دوبل ریکرو مردان پاراتیراندازی با کمان» و «میکس ریکرو پاراتیراندازی با کمان» درخشش خیره‌کننده‌ای داشت، با حضور مسئولان شهرستان، جامعه ورزش و جمعی از مردم برگزار شد.

رئیس بهزیستی شهرستان ورامین در حاشیه این مراسم، ضمن تبریک به عرب عامری و تقدیر از  خانواده گرامی وی اظهار داشت: معلولان به لحاظ همت و اراده‌ای که دارند، الهام‌بخش هستند و ورزش بهترین روشی است که افراد دارای معلولیت، بدون حرف زدن می‌توانند نشان دهند که کمبودهای ظاهری برایشان محدودیت ایجاد نکرده و به همین دلیل، به بهترین مدال‌های بین‌المللی رسیده‌اند.

احسان ثامنی راد افزود: سازمان بهزیستی نیز درصدد کمک و یاری برای پیشرفت معلولان است تا این عزیزان بتوانند در اجتماع و درون خانواده، از شأن و منزلت بالایی برخوردار باشند.

کد خبر 93439

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد