قدس| ملاقات مردمی رئیس بهزیستی شهرستان

اعظم فروتن رئیس بهزیستی شهرستان قدس در سه شنبه های هر هفته آماده پاسخگویی به درخواست های مددجویان و ارباب رجوعان می باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، فروتن  روزهای سه شنبه هر هفته آماده پاسخگویی به درخواست های مددجویان و دیگر نیازمندان و ملاقات چهره به چهره با آنها است.

مسئول روابط عمومی اداره بهزیستی گفت؛ برنامه ملاقات مردمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس، روزهای سه شنبه هر هفته تا پایان وقت اداری در دفتر مدیریت برگزار می‌شود.

به منظور افزایش رضایتمندی، تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات آنان در سرفصل های مختلف از جمله هزینه‌های درمان، مسکن، فرهنگی، اشتغال و سایر موارد،   ملاقات عمومی رئیس اداره بهزیستی، بدون واسطه با مراجعین انجام می شود.

با اشاره به اینکه یکی از عوامل ایجاد اعتماد مردمی، پاسخگویی و در دسترس بودن مدیران است افزوده شد : تسهیل درخدمات‌رسانی، تکریم ارباب رجوع، ارتقاء سطح رضایت ‌مندی جامعه هدف و افزایش میزان اعتماد آن ها به بهزیستی، از مهمترین اهداف و سیاست های این نهاد است.

شایسته ذکر است از ابتدای سال تعداد زیادی از مددجویان و افراد نیازمند در روزهای سه شنبه به صورت حضوری با رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس  دیدار، مشکلات خود را مطرح کرده اند.

کد خبر 93438

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد