نشست هماهنگی گرامیداشت هفته ناشنوایان و سالمندان در بهزیستی خوزستان

بعد از ظهر امروز ،نشست هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته ناشنوایان و سالمندان به ریاست مدیر کل و با حضور معاونین توانبخشی و پیشگیری ،مسئول روابط عمومی ،مسئول بازرسی ،مسئول امور بانوان و کارشناسان حوزه توانبخشی بهزیستی استان و ،مدیر بهزیستی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خوزستان،در ابتدا معاون توانبخشی و مسئول روابط عمومی بهزیستی استان گزارشی از اقدامات و برنامه های  اجرا شده و در دست اجرا  ارائه و سایر حاضرین نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند .

در ادامه، مهران کریمیان، مدیر کل بهزیستی خوزستان ،  بر برنامه ریزی و هماهنگی لازم به منظور برگزاری هرچه بهتر برنامه های تدارک دیده شده بر اساس روز شمار این هفته ها  تاکید کرد.

کریمیان بیان کرد: برخی از ناشنوایان   علیرغم داشتن بعضی محدودیتهای جسمی به موفقیتهای ارزشمند علمی ،ورزشی ،هنری و.. دست پیدا کرده اند که این هفته فرصت مغتنمی  برای تقدیر از این عزیزان نخبه  و موفق و  همچنین تکریم سالمندان عزیز است.

مدیر کل بهزیستی استان خوزستان با تأکید بر لزوم تقویت مشارکت اجتماعی سالمندان، مدیریت اوقات فراغت، ورزش، بهداشت، سلامت، ارتقاء رفاه و وضعیت معیشتی، گسترش فضاهای آموزشی و توانبخشی سالمندی و برخورداری یکسان سالمندان از حقوق شهروندی افزود:سازمان بهزیستی ازجمله متولیان خدمات حمایتی، رفاهی و توانبخشی به جامعه هست ،که بیش از نیم قرن است که خدمات خود را به سالمندان عزیز در دو محور خانواده و مراکز شبانه روزی ارائه می کند.

گفتنی است بازدید از مراکز وتکریم سالمندان با حضور مسئولان استانی و محلی،نشست با انجمن ها و مسئولان مراکز ناشنوایان و سالمندان،برگزاری جشن ویژه سالمندان،جشنواره غذا ،اردوهای تفریحی،جلسه آموزشی با موضوع طب سالمندی،حضور مسئولان در برنامه رادیویی و تلویزیونی و تشریح خدمات بهزیستی به ناشنوایان و سالمندان ،پخش زیر نویس و گزارشهای  خبری و تلویزیونی از شبکه استانی صدا و سیما،بخشی از برنامه های در حال اجرا و تدارک دیده شده بهزیستی خوزستان  به مناسبت هفته ناشنوایان و سالمندان  است.

کد خبر 90137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد