پیشوا | برگزاری مسابقات ورزشی در مراکز اقامتی ترک اعتیاد بانوان

مسابقه ورزشی در مرکز اقامتی بانوان ترک اعتیاد شهرستان پیشوا با همکاری اداره ورزش و جوانان و موسسین باشگاه های حس برتر، انگیزه و ایده آل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این برنامه با حضور بیماران بستری در این مرکز همراه بود و مسابقه ورزشی در رشته قدرتی با هدف حفظ فکر و بدن افراد بستری از مصرف مواد مخدر در مرکز ترک اعتیاد معجزه آریا پاک بانوان تحت نظارت بهزیستی شهرستان پیشوا در یک روز برگزار و در پایان به برندگان جوایزی اهدا شد.

رضا اسدی رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا هدف از برگزاری مسابقات ورزشی در مراکز ترک اعتیاد را چنین بیان کرد: ورزش نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشگیری و درمان اعتیاد دارد و بهترین و مطمئن‌ترین راه برای سالم‌سازی آحاد جامعه در برابر با اعتیاد، ورزش است، چرا که فرد با ورزش کردن ضمن غلبه بر اضطراب و افسردگی خود، به روحیه ای با نشاط دست پیدا می کند.

وی در ادامه افزود:مسابقات ورزشی  با هدف ایجاد شادابی، نشاط و ترویج ورزش بویژه ورزش همگانی در بین بیماران بستری در مراکز اقامتی که باعث کاهش ناسازگاری های فردی و اجتماعی و کاهش فشارهای روانی هر ماه در مراکز ترک اعتیاد برگزار می شود.

کد خبر 89946

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد