بهزیستی استان البرز دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی شد

 دبیرخانه جشنواره شهید رجایی استان البرز با شعار "دولت مردمی، نظارت عمومی و مشارکت نخبگانی" روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه در سالن میلاد کرج با حضور دکتر «عبداللهی» استاندار البرز دستگاه های برتر اجرایی در امر خدمات رسانی به مردم استان را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛در حاشیه این آیین «وجیهه محمدی فلاح» مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: این جشنواره مبتنی بر تحقق شعار سال (تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین) بود و دستگاههای فعال در تحقق شاخص اقتصاد مقاومتی ،  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و اقامه نماز ،اجرای مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور ،برپایی میزهای خدمت در نماز جمعه مورد تقدیر قرار گرفتند که بحمدالله بهزیستی استان البرز نیز با تلاش همکاران خدوم خود توانست در میان سایر دستگاههای اجرایی در "شاخص های عمومی" و محور "ارائه خدمات مستمر" رتبه برتر را کسب نماید.

مدیرکل بهزیستی تصریح کرد :شاخص های ارزیابی دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی با رویکرد تکریم هرچه بیشتر ارباب رجوع در بخش عمومی شامل نحوه ارائه خدمات دستگاه و سهولت استفاده،شایسته سالاری در انتصاب نیروی انسانی ،اجرا و ارزشیابی دوره های آموزشی مدیران و کارکنان است که درآن  ارتقاء سلامت اداری دستگاه ،ارائه خدمت به شهروندان توانخواه ،استقرار نظام رسیدگی به شکایات مردمی ، استقرار نظام جامع توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز مورد توجه قرار گرفت .

وی اضافه کرد: پنج دستگاه اجرایی در گروه های اعلام شده از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور بعنوان برتر ، یک دستگاه اجرایی در شاخص های اختصاصی و یک دستگاه اجرایی در شاخص های عمومی برتر اعلام شدند.

وی گفت: در بخش شاخص های عمومی اداره کل بهزیستی ،در بخش شاخص های اختصاصی اداره کل راه و شهرسازی و در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی نیز اداره کل امور مالیاتی و دانشگاه علوم پزشکی برتر شدند.

وجیهه محمدی فلاح بیان داشت: ایجاد رقابت سالم و پویا بین دستگاه های اجرایی ، ایجاد انگیزه برای مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی از طریق معرفی دستگاه های برتر از اهداف این جشنواره می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه ۶۵ دستگاه اجرایی استان البرز در جشنواره شهید رجایی ارزیابی شدند گفت: برخود لازم میدانم مراتب قدردانی و سپاس را از مجموعه مدیران، کارشناسان، پرسنل خدوم و پرتلاش بهزیستی و همچنین جامعه هدف سازمان اعلام نمایم و توفیق روز افزون همکارانم در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم کشور عزیزمان ایران را از خداوند متعال مسئلت دارم.

کد خبر 89828

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد