دیدار فاطمه حمامی با کریستیانو رونالدو

فاطمه حمامی آرانی هوادار پرتوان پرسپولیسی اهل آران و بیدگل است که معلولیتش مانع هنر و شکوفایی او نشد، آرزو کرده بود که وقتی کریستیانو رونالدو به تهران می‌آید بتواند او را ببیند.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان  همه چیز از پست اینستاگرامی آغاز شد. فاطمه حمامی هوادار پرتوان پرسپولیسی است که معلولیتش مانع هنر و شکوفایی او نشد، آرزو کرده بود که وقتی کریستیانو رونالدو به تهران می‌آید بتواند او را ببیند.

باشگاه پرسپولیس نیز از آن زمان تصمیم گرفت آرزوی فاطمه را محقق کند. با حضور کاروان فوتبال النصر، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در ارتباط با مدیران ارشد باشگاه النصر بالاخره شرایط این امر را فراهم آورد و با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، فاطمه حمامی پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، راهی هتل محل اقامت تیم فوتبال النصر شد و با رونالدو دیدار کرد.

او تابلوهایی که از وی نقاشی کرده بود را به ستاره بین‌المللی فوتبال جهان هدیه کرد و با او عکسی به یادگاری گرفت. رونالدو نیز پیراهن شماره ٧ خود را امضا و به فاطمه حمامی اهدا کرد.

تصویر پست اینستاگرامی این دختر هنرمند در رسانه‌های عرب زبان نیز بازتاب گسترده‌ای داشت و حالا کریستیانو رونالدو رویای فاطمه حمامی را به حقیقت تبدیل کرد.

ذکر این نکته لازم است؛ فاطمه حمامی با معلولیت خیلی شدید از ۳سالی از پاهای خود به جای دستانش استفاده می‌کند. می‌گوید"چهره‌هایی را که قصد طراحی آنها را دارم در تلفن همراه ذخیره می‌کنم و از روی عکس، طراحی را انجام می‌دهم." این هنرمند، تاکنون تصاویری از هنرمنـدان و بازیکنان مطرح جهان و ایران کشـیده و نمایشـگاه‌هایی از آثارش در آران و بیدگل، کاشان و اصـفهان برگزار کرده است.

حساب رسمی لالیگا در توییتر از او به خاطر آثارش تشـکر کرد. از طرف اتحادیه فوتبال لالیگا به بهانه تشکر بابت نقاشی‌های او لباس رسمی رئال مادرید به فاطمه حمامی اهداشد.

پروفسور یونگ هون کواک رئیس سازمان شهروندان جهانی نیز در سفر خود به ایران به دیدار فاطمه رفت و او را به عضویت افتخاری سازمان ملل درآورد.

دیدار فاطمه حمامی با کریستیانو رونالدو

کد خبر 89762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد