ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پیرانشهر

ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست فرماندار پیرانشهر و دبیری و هماهنگی اداره بهزیستی شهرستان پیرانشهربرگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی پیرانشهر؛

ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر ️به ریاست فرماندار پیرانشهر و بادبیری و هماهنگی اداره بهزیستی شهرستان پیرانشهر و باحضور روسای ادارات و دانشگاهها،اعضای شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدرشهرستان، اورژانس اجتماعی و جمعی از فعالین اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دراین جلسه پنهانی رئیس بهزیستی و دبیرشورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر پیرانشهر مصوبات جلسه گذشته راقرائت و ادارات متولی ،گزارش اقدامات انجام شده درراستای اجرای مصوبات را ارائه دادند.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدرپیرانشهر درسخنانی به اهمیت و نقش حوزه های علمی و مذهبی در خصوص کاهش آسیبهای اجتماعی پرداختند.

درادامه اعضای حاضر درجلسه به بیان راهکارها و پیشنهادات در حوزه ی مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی،راهکارهای مبارزه با ابتلا شدن نوجوانان و جوانان به این پدیده و استفاده از ظرفیتهای موجودبرای اثربخشی برنامه هاپرداختند. گفتنی است : همایش استانی پیشگیری ازآسیبهای اجتماعی با اولویت اعتیاد ۲۶مهرماه در شهرستان پیرانشهر برگزار خواهد شد. 

ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پیرانشهر

کد خبر 89747

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد