ویژه افراد معرفی شده (تکمیل ظرفیت) مرحله اول دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

« قابل توجه افراد معرفی شده (تکمیل ظرفیت) مرحله اول دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی  جهت بررسی مدارک

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده (تکمیل ظرفیت) که در سایت جهاد دانشگاهی جهت بررسی مدارک معرفی شده اند، می رساند ؛

داوطلبان مذکور موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز  دوشنبه مورخ 03/07/1402 تا حداکثر روز  سه شنبه مورخ 4/7/1402 از ساعت 8 صبح لغایت 12 ظهر  با به همراه داشتن مدارک ذیل به ( استان سیستان وبلوچستان –زاهدان خیابان مصطفی خمینی غربی اداره کل بهزیستی استان-اداره نیروی انسانی وپشتیبانی)  مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

 1. 6 قطعه عکس 4x3 که در سال جاری گرفته شده باشد.
 2. اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.
 3. اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.
 4. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
 5. اصل کارت پایان خدمت  یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.
 6. اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.
 7. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران 25 درصد.
 8. اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه 5درصد.

مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:

 • معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
 • معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
 • معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
 1. ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند.
 2. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یا ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 27/07/1399 سازمان سنجش آموزش کشور)
 3.   اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزندان جهت استفاده از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

تذکر مهم : بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

کد خبر 89639

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد