پویش مشق سخاوت برای یاری دانش آموزان نیازمند زنجانی آغاز شد

سرپرست مشارکتهای مردمی بهزیستی استان زنجان از اجرای پویش مشق سخاوت با هدف جذب مشارکت مردمی جهت تهیه لوازم التحریر و پوشاک برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت بهزیستی خبر داد و گفت: کودکان سرمایه های آینده این سرزمین هستند و خیرین می توانند زمینه ادامه تحصیل این کودکان را با حفظ کرامت آنها فراهم  کنند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان رضا نوروزی عنوان کرد: در حال حاضر بیش از ۳ هزار دانش آموز تحت پوشش بهزیستی هستند و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، کمک‌های جمع‌آوری‌شده در اسرع وقت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند شناسایی‌شده قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اهمیت ادامه تحصیل کودکان و پیشگیری از بازماندن فرزندان زنجانی از امکان تحصیل افزود: برخی از خانواده های محروم و نیازمند به دلیل مشکلات معیشتی و مالی قادر به تامین هزینه های تحصیل کودک خود نیستنددر این صورت ادامه تحصیل کودکان این خانوارها بسیار مشکل و سخت خواهد بود و کمک های خیرین در این زمینه بسیار یاری رسان است. 

نوروزی  به طرح حامی ویژه کودکان نیازمند، اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۷۶۴کودک تحت حمایت بهزیستی هستند و بیش از ۶۰۰ حامی کودک، بهزیستی را همراهی می کنند و بیش از ۳۰۰ کودک نیز چشم انتظار یاری حامیان و خیرین هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه بهزیستی آماده دریافت کمکهای مردمی در خصوص کمک به دانش آموزان محروم است و در عین حال نیز سایر کمکهای نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده خیرین را بدست مددجویان تحت پوشش می رساند، افزود: خیرین نیکوکار می توانند از کد دستوری # ۲۵۰۰۰*۶۶۵۵*و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۱۷۸۲۱۶۸ و شماره حساب ۴۱۶۸۰۳۴۵۴۱۷۶۶۵۴۸ برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

کد خبر 89273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد