۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۱
روز کارمند مبارک باد

مدیر کل بهزیستی استان با صدور پیامی روز کارمند را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی 

محسن توحیدی مقدم با صدور پیامی روز کارمند را تبریک گفت

متن این پیام به شرح ذیل میباشد

آنچه که موجب تسلّی است این است که کار برای خداست و چیزی که برای خداست محفوظ است. امام خمینی(ره)

بسمه تعالی

هفته دولت احیاگر روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان سرافراز، رجایی و باهنر است. آنانی که فارغ از توجه به پست و مقام همواره در اندیشه خدمت به مردم بودند.

 سومین روز از هفته دولت، روز تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، گرامیداشت روز کارمند زمینه‌ساز اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت خواهد بود. همچنانکه در نظام اسلامی کارمندان و کارکنان در کسوت خدمتگزاری به جامعه جایگاهی والا و بسی با ارزش در نزد پروردگار دارند.

مسلّماً بخش عظیمی از فعالیت‌های مجموعه وزین بهزیستی استان بر دوش شما کارمندان عزیز و گرانقدر قرار دارد و امروز فرصت را مغتنم می‌دانم تا از خدمات و فعالیت‌های ارزشمند تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش دانشگاه رازی قدردانی نمایم.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، روز کارمند را به تمامی کارکنان و همکارانم در اداره کل بهزیستی خراسان شمالی تبریک گفته و از زحمات شما در طول سال تقدیر و تشکر مینمایم و توفیق روزافزون همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم؛ امید آن دارم که با همدلی و خرد جمعی و تعاملات بیش از پیش در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی و الگوگیری از شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر در خدمت به ملت عزیز، در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و موید باشید.

                                                              محسن توحیدی مقدم

                                                       مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی

کد خبر 88084

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد