دیدار مدیرکل بهزیستی گیلان با خانواده شهید مدافع حرم" سعید مسافر " در شهرستان رشت

صبح روز بیست و سوم مردادماه؛ به منظور گرامیداشت روز شهدای مدافع حرم و مقاومت اسلامی ، سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق هیئت همراه با خانواده شهید مدافع حرم " سعید مسافر " دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان در این دیدار ضمن گرامیداشت روزشهدای مدافع حرم اظهار داشت: ایران اسلامی امنیت و اقتدار امروز خود را مدیون خون شهدا است و اگر جانفشانی های شهدای مدافع حرم صورت نمی گرفت امروز می بایست با دشمنان نظام و تکفیری ها در داخل کشور مقابله می کردیم.

وی در ادامه وصایای شهدا را چراغ راه نظام و رستگاری امت اسلامی خواند و گفت: وصایای شهدا بهترین نمونه برای هدایت در مسیر سرافرازی و سعادت دنیوی و اخروی است و عمل به وصیت شهدا را باید به منزله یک تکلیف همگانی در نظر گرفت.

مدیرکل بهزیستی در پایان ضمن قدردانی از صبر و استقامت خانواده شهید خاطر نشان کرد: همواره قدردان ایثارگری خانواده های شهدا هستیم که چنین فرزندانی پاک و خالص تربیت کردند که برای پاسداری از مرز و بوم این کشور و حفظ امنیت مردم از جان خود گذشتند و ما نیز از خداوند می خواهیم که بتوانیم سربازی لایق برای نظام و ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.

همچنین در پایان این دیدار لوح سپاس و هدیه ای به رسم تقدیر از سوی مدیرکل بهزیستی گیلان به خانواده "شهید سعید مسافر" تقدیم گردید.
 

کد خبر 87370

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد