پیام مدیر کل بهزیستی استان همدان به مناسبت آغاز هفته بهزیستی

مدیر کل بهزیستی استان همدان با صدور پیامی چهل و سومین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی کشور و هفته بهزیستی را با شعار برای مردم، برای به زیستن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

امام صادق علیه السلام:اللّه ُ فی عَونِ المؤمنِ ما کانَ المؤمنُ فی عَونِ أخیهِ

خداوند مددکار مؤمن است تا زمانی که مؤمن مددکار برادر خود باشد.

  این سخن گوهربار از امام صادق علیه السلام  بیانگر اهمیت خدمت به مردم به عنوان موهبتی الهی است  و کار در سازمان بهزیستی و خدمت به شریف ترین و عزیزترین قشر جامعه آن هم در این شرایط سخت اقتصادی اگر با نیت خالص باشد بی شک مصداق این حدیث شریف است.

هفته بهزیستی با شعاربرای مردم، برای به زیستن»   فرصتی است برای ارزیابی عملکرد یک ساله بهزیستی در خدمت به جامعه هدف و حرکت در مسیر تحقق مطالبات بجا و واقعی ولینعمتان ما در بین مردم و آغازی برای ایجاد تحول در ارائه خدمات بهتر به اقشار تحت پوشش.

انتظار بجا و شایسته ای است در طلیعه چهل وسومین سال تاسیس سازمان با ورود به حوزه های تخصصی بویژه در حوزه پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی  و آگاهسازی خانواده ها به این دو مقوله حیاتی هم از هزینه های مادی، معنوی و اجتماعی خانواده ها بکاهیم هم بار مالی دولت را کم کنیم، بدیهی است تحقق کامل سلامت اجتماعی ممکن نیست مگر با احساس مسؤلیت اجتماعی و اجماع همگانی اعم از مردم، مسوولان، دستگاههای مختلف، رسانه ها و افراد صاحب نفوذ معنوی و اجتماعی.

اینجانب ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای عموم همکاران پرتلاشم در بخشهای دولتی، خیریه و خصوصی، خیرین و شرکای اجتماعی بهزیستی، مراکز مثبت زندگی و کلیه مراکزشبانه روزی و روزانه و هفته بهزیستی را تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیق، سلامت و سعادت همگان را خواستارم.  

محمد مهدی شاهقدمی

مدیر کل

کد خبر 84137

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد