کرج | سخنرانی مدیربهزیستی شهرستان کرج در مصلّی نماز جمعه

روز جمعه ۲۳تیرماه بمناسبت آغاز هفته بهزیستی «حسین کریم پور ماچیانی» مدیر بهزیستی شهرستان کرج در نماز جمعه شرکت و به ایراد سخنرانی پرداخت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛در این مراسم «حسین کریم پور ماچیانی» مدیر بهزیستی شهرستان کرج قبل از خطبه های نماز جمعه سخنرانی کرد.

کریم پور ماچیانی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی و سالروز تأسیس شورای نگهبان گفت:باتوجه به جایگاه بسیار مهم و حیاتی شورای نگهبان که سد محکمی برای جلوگیری از ورود افرادوقوانین غیر اسلامی و غیردینی خاطرنشان کرد:شورای نگهبان پاسدارارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: هرسال از ۲۴لغایت ۳۰تیرماه بنام هفته بهزیستی نام گذاری شده است که بیش از چهار دهه از تشکیل سازمان بهزیستی که مولود انقلاب اسلامی است میگذرد،اندیشه تشکیل این سازمان حمایتی از سوی شهید دکتر فیاض بخش ارائه شد که با تشکیل یک نهاد انقلابی درراستای رسیدگی به محرومین و مستضعفین ونیازمندان و البته افراد دارای معلولیت و نیاز های ویژه تلاش کرد.

مدیربهزیستی شهرستان کرج عنوان کرد:مهمترین مسئله و طرح دغدغه متولیان و دست اندرکاران ،وجود مسائل متعدداجتماعی است و باید در موضوع آگاهی بخشی به مردم و افزایش سطح توانمندی آنان در مواجهه با مسائل اجتماعی قدم‌های مؤثری برداریم و مسیر را برای سرمایه گذاری بیشتر در امور زیربنایی و توسعه هموار نمائیم که این امر با همکاری تمام ارگانها میسر می‌شودو در ادامه به معرفی حوزه های مختلف بهزیستی(پیشگیری،توانبخشی ،اجتماعی )واقدامات وخدماتی که ارائه میشود پرداخت ودرانتها سخنرانی خود را بایک بیت شعر به پایان رساند.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

کد خبر 84136

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد